tel. 32 7000 100

Katowice tel. 32 7000 100 Kraków tel. 12 400 00 06

Biuro rachunkowe INVESTUM  – nowoczesna pełna księgowość i konsulting

biuro@investum.pl

Biegły Księgowy – Biuro Rachunkowe Kraków

Investum biuro rachunkowe

Księgowość i doradztwo prawno-księgowe Kraków – Twoje wsparcie w prowadzeniu firmy.

Poznaj nasze biuro rachunkowe świadczące usługi księgowe dla miszkańców Krakowa oraz sąsiednich miejscowości. Oferujemy szeroki wachlarz usług księgowych i doradczych, takich jak księgowość, rozliczenia podatkowe, kadry i płace, rejestracja spółek oraz doradztwo prawno-księgowe.

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy stale aktualizują swoją wiedzę i umiejętności, aby sprostać wymogom rynku i potrzebom klientów. Dzięki indywidualnemu podejściu, elastyczności oraz dbałości o bezpieczeństwo danych, Biuro Rachunkowe Kraków to solidny partner w prowadzeniu firmy.

Nasze biuro rachunkowe obsługuje małe, rodzinne firmy z miasta Kraków.

Oferujemy bardzo komfortowy dojazd dla naszych klientów z Krakowa – łatwo do nas dojechać jadąc drogą krajową DK94 – znajdujemy się 4km od Bronowic. Bezpośrednio przed budynkiem znajduje się duży parking. Nasi klienci nie muszą się stresować drogimi strefami płatnego parkowania jak to ma miejsce w centrum Krakowa.

W przypadku braku możliwości dostarczenia dokumentów osobiście, nasi konsultanci służą pomocą. Istnieje możliwość odbioru dokumentów z Krakowa jako że regularnie odbieramy dokumenty od naszych klientów z dzielnic Bronowice, Prądnik i Azory.

Pozostałym klientom oferujemy swoje usługi księgowości online. Pracujemy również na skanach dokumentów.

Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców z miasta Kraków, w szczególności z jego północnych dzielnic do zapoznania się z nasza ofertą.

Wybierając biuro rachunkowe Biegły Księgowy, zyskujesz wsparcie kompetentnych specjalistów, którzy pomogą Ci w prowadzeniu firmy oraz zapewnią spokój ducha w kwestiach księgowo-prawnych.

Biuro Rachunkowe Biegły Księgowy

Biuro
Rachunkowe

Biuro na start - pomożemy otworzyć nową firmę

Biuro
na Start

Investum - doradztwo

Doradztwo

Załóż prostą spółkę z o.o. i płać tylko 9% podatku!

Rejestracja
Spółek

panel inwestum

Księgowość
Online

INVESTUM

BIURO RACHUNKOWE

Naszym nadrzędnym celem jest troska o rozwój Twojej firmy. Obdarz nas swoim zaufaniem abyśmy zadbali o kwestie podatkowo-prawne Twojej firmy.