tel. 32 7000 100

Katowice tel. 32 7000 100 Kraków tel. 12 400 00 06

Biuro rachunkowe INVESTUM  – nowoczesna pełna księgowość i konsulting

biuro@investum.pl

Investum – Biuro Rachunkowe Mysłowice

Biuro Rachunkowe Investum to nowoczesne i profesjonalne biuro, które oferuje szeroką gamę usług księgowych, podatkowych, kadrowo-płacowych oraz doradczych dla przedsiębiorców i osób prowadzących działalność gospodarczą.

Nasz zespół ekspertów łączy wieloletnie doświadczenie z aktualną wiedzą, aby zapewnić najwyższą jakość obsługi naszym klientom. Dzięki indywidualnemu podejściu oraz skrupulatnemu podejściu do każdego szczegółu, Biuro Rachunkowe Investum z Katowic gwarantuje, że Twoje finanse będą w dobrych rękach, a Ty będziesz mógł skupić się na rozwijaniu swojego biznesu.

Klientów z Mysłowic zapraszamy do naszego biura rachunkowego zlokalizowanego w Katowicach Ligocie przy ulicy Brynowskiej 80.

Bezpośrednio z Mysłowic szybko można do nas dojechać bezpośrednio jadąc autostradą A4 i zjeżdżając w stronę Wisły – na ulicę Brynowską.

Pod wskazanym adresem w Katowicach znajduje się ogrodzony i całodobowo monitorowany parking na kilkanaście samochodów.

Jest to szczególnie ważne w przypadku biur rachunkowych znajdujących się w centrach miast, gdzie parking może być drogi i trudno dostępny.

Wybierając dobre biuro rachunkowe warto również zwrócić uwagę na to, czy biuro rachunkowe znajduje się w dogodnej lokalizacji, z dobrym dostępem komunikacyjnym dla klientów, aby ułatwić im dotarcie do siedziby.

W przypadku braku możliwości kontaktu osobistego – klientom z miasta Mysłowice oferujemy Państwu odbiór dokumentów z siedziby Państwa firmy.

Zapraszamy do kontaktu w godzinach 8:30 do 17:00

Biuro Rachunkowe Biegły Księgowy

Biuro
Rachunkowe

Biuro na start - pomożemy otworzyć nową firmę

Biuro
na Start

Investum - doradztwo

Doradztwo

Załóż prostą spółkę z o.o. i płać tylko 9% podatku!

Rejestracja
Spółek

panel inwestum

Księgowość
Online

INVESTUM

BIURO RACHUNKOWE

Naszym nadrzędnym celem jest troska o rozwój Twojej firmy. Obdarz nas swoim zaufaniem abyśmy zadbali o kwestie podatkowo-prawne Twojej firmy.