tel. 32 7000 100

Katowice tel. 32 7000 100 Kraków tel. 12 400 00 06

Biuro rachunkowe INVESTUM  – nowoczesna pełna księgowość i konsulting

biuro@investum.pl

Biuro Rachunkowe Szyce

Księgowa Szyce

Klientów z miejscowości Szyce zapraszamy do naszego biura rachunkowego zlokalizowanego w Szycach przy ulicy Olkuskiej 5.

Pod wskazanym adresem znajduje się ogrodzony i całodobowo strzeżony parking na kilkanaście samochodów.

W przypadku braku bezpośredniej możliwości kontaktu, dla Państwa wygody oferujemy Państwu odbiór dokumentów z siedziby Państwa firmy.

Dzięki takiemu rozwiązaniu klienci z podkrakowskich Szyc nie muszą tracić czasu na dostarczanie dokumentów do naszego biura rachunkowego osobiście lub za pośrednictwem poczty.

Biuro rachunkowe Biegły Księgowy dzięki temu jest w stanie szybciej przetworzyć dokumenty, co z kolei przekłada się na szybszą realizację zadań związanych z rachunkowością i podatkami.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki zakres usług księgowych, podatkowych, kadrowo-płacowych oraz doradztwa finansowego dla firm i przedsiębiorców. Nasz zespół ekspertów dba o indywidualne potrzeby klientów, stale aktualizując swoją wiedzę i umiejętności. Wybierając nasze biuro rachunkowe, możesz skupić się na rozwoju swojego biznesu, mając pewność, że sprawy księgowe i prawne są w kompetentnych rękach.

Zapraszamy do kontaktu w godzinach 8:30 do 17:00.

Tel. 12 400 00 06

Biuro Rachunkowe Biegły Księgowy

Biuro
Rachunkowe

Biuro na start - pomożemy otworzyć nową firmę

Biuro
na Start

Investum - doradztwo

Doradztwo

Załóż prostą spółkę z o.o. i płać tylko 9% podatku!

Rejestracja
Spółek

panel inwestum

Księgowość
Online

INVESTUM

BIURO RACHUNKOWE

Naszym nadrzędnym celem jest troska o rozwój Twojej firmy. Obdarz nas swoim zaufaniem abyśmy zadbali o kwestie podatkowo-prawne Twojej firmy.