tel. 32 7000 100

Katowice tel. 32 7000 100 Kraków tel. 12 400 00 06

Biuro rachunkowe INVESTUM  – nowoczesna pełna księgowość i konsulting

biuro@investum.pl

O firmie - Investum
15 lat Doświadczenia

15 lat Doświadczenia

Investum

O firmie

Biuro Rachunkowe Investum jest firmą świadczącą usługi księgowe dla klientów z Katowic, Krakowa oraz sąsiednich miejscowości. Jesteśmy  nowoczesnym i profesjonalnie zarządzanym biurem rachunkowym, w którym otrzymasz fachowe i rzetelne wsparcie księgowe i prawne, a także doradztwo dla Twojego biznesu w nowoczesnym wydaniu. Posiadamy ponad 15-letnie doświadczenie w branży usług księgowo-prawnych.

Naszymi pracownikami i partnerami są doświadczeni księgowi i radcy prawni oferujący wsparcie księgowe, kadrowe i prawne z zakresu prawa cywilnego, pracy oraz handlowego.

Posiadamy swoje biura rachunkowe w Katowicach – Brynowie oraz w podkrakowskich Szycach dzięki czemu obsługujemy klientów z okolic Modlnica, Giebułtowa, Tomaszowic oraz powiatu Wielka Wieś.

Nadrzędnym celem biura rachunkowego Investum jest troska o rozwój Twojej firmy. Obdarz nas swoim zaufaniem abyśmy zadbali o kwestie podatkowo-prawne Twojego biznesu.

Dzięki dużej wiedzy, kompleksowej ofercie, pewnej pozycji na rynku i zaufaniu klientów możemy zagwarantować wysoką jakość usług księgowych i prawnych w najbardziej atrakcyjnej ofercie na rynku!

Wiemy jak ważne dla naszych Klientów są usługi księgowe, dlatego każdego traktujemy indywidualnie i kompleksowo. To właśnie fachowe i rzetelne podejście do wszelkich zagadnień gwarantuje wysoką jakość wykonywanych przez nas usług w zakresie rachunkowości. Każdy Klient jest dla nas ważny, a podstawą naszej współpracy jest efektywność, zaufanie oraz pełen profesjonalizm.

 

Co wyróżnia nasze biuro rachunkowe?

Biuro Rachunkowe Investum cieszy się uznaniem szerokiego grona Klientów, co zawdzięczamy naszemu młodemu, energicznemu i kompetentnemu zespołowi. Nasi specjaliści charakteryzują się dogłębną wiedzą, profesjonalizmem w realizacji obowiązków, zrozumieniem specyfiki prowadzenia przedsiębiorstw oraz świadomością trudności związanych z obowiązkami ewidencyjno-podatkowymi. W ramach naszej oferty zapewniamy również wszechstronne usługi, w tym wiarygodne doradztwo podatkowe.

Jesteśmy świadomi, że zmiany w przepisach prawa wpływają na strategie zarządzania przedsiębiorstwem. Przykładamy wagę do tego, aby nasi Klienci mogli podejmować kluczowe decyzje biznesowe, bazując na aktualnych regulacjach prawnych i ich właściwym zrozumieniu. Współpracując z naszym zespołem, mają Państwo pewność, że firma jest zarządzana zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Biuro Rachunkowe Biegły Księgowy

Biuro
Rachunkowe

Biuro na start - pomożemy otworzyć nową firmę

Biuro
na Start

Investum - doradztwo

Doradztwo

Załóż prostą spółkę z o.o. i płać tylko 9% podatku!

Rejestracja
Spółek

panel inwestum

Księgowość
Online

INVESTUM

BIURO RACHUNKOWE

Naszym nadrzędnym celem jest troska o rozwój Twojej firmy. Obdarz nas swoim zaufaniem abyśmy zadbali o kwestie podatkowo-prawne Twojej firmy.