tel. 32 7000 100

Katowice tel. 32 7000 100 Kraków tel. 12 400 00 06

Biuro rachunkowe INVESTUM  – nowoczesna pełna księgowość i konsulting

biuro@investum.pl

Biuro Rachunkowe Tychy

Usługi Księgowe Tychy

Biuro Rachunkowe Investum to profesjonalne i doświadczone biuro, które zaprasza do współpracy mieszkańców miasta Tychy, oferując szeroki wachlarz usług księgowych i doradczych. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy stale aktualizują swoją wiedzę, aby sprostać rosnącym wymogom rynku i potrzebom klientów.

Jeśli szukasz biura rachunkowego, które będzie łatwo dostępne z miasta sąsiadującego, warto zwrócić uwagę na lokalizację biura rachunkowego i możliwości dojazdu.

Klientów z miasta Tychy zapraszamy do naszego biura rachunkowego zlokalizowanego w Katowicach, przy ulicy Brynowskiej 80.

 

Wiemy iż dobra lokalizacja biura jest szczególnie ważna w przypadku biur rachunkowych znajdujących się w centrach miast, gdzie parking może być drogi i trudno dostępny. Ważne jest również, aby biuro rachunkowe znajdowało się w pobliżu dobrego połączenia komunikacyjnego, takiego jak droga krajowa, autostrada czy linia kolejowa, aby umożliwić łatwy dojazd nie tylko samochodem, ale również komunikacją publiczną.

Naszym klientom z Tych oferujemy łatwy dojazd do Katowic i bezstresowe zaparkowanie Państwa pojazdu na ogrodzonym i monitorowanym parkingu.

W przypadku brakuj możliwości kontaktu osobistego oferujemy Państwu odbiór dokumentów z siedziby Państwa firmy.

Zapraszamy do kontaktu w godzinach 8:30 do 17:00

Biuro Rachunkowe Biegły Księgowy

Biuro
Rachunkowe

Biuro na start - pomożemy otworzyć nową firmę

Biuro
na Start

Investum - doradztwo

Doradztwo

Załóż prostą spółkę z o.o. i płać tylko 9% podatku!

Rejestracja
Spółek

panel inwestum

Księgowość
Online

INVESTUM

BIURO RACHUNKOWE

Naszym nadrzędnym celem jest troska o rozwój Twojej firmy. Obdarz nas swoim zaufaniem abyśmy zadbali o kwestie podatkowo-prawne Twojej firmy.